Iskolánk a pedagógiai igényesség, a szakmai felkészültség, a kimagasló hivatástudat szellemében neveli és oktatja tanulóit.
Iskolai pedagógiai munkánkat a keresztény erkölcsi értékek, a nemzeti tudat, a demokratikus célok, a tanulók személyiségének fejlesztése, a korszerű technikai-technológiai szemlélet, s nem utolsó sorban a szeretet alapján határozzuk meg. Hisszük, hogy
tanítványainkat, a hazát tisztelő és szolgáló, a családot becsülő és szerető, a nemzetért tenni akaró polgárokká neveljük.
Társadalmi elvárások tekintetében az iskolát használók igényeinek kell megfelelnünk. Magas szintű nevelő és oktató munkánkon keresztül olyan erőfeszítésekre késztetjük tanulóinkat, amely sikeres és boldog emberré alakítja őket.

Letöltés >>>